KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354270

nr 1535 4270

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 130x60 cm, yttermått inklusive ram: 133x62 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:23:01

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson